Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Masážní salón Hojivé doteky


Masážní salón Hojivé doteky vám nabízí pomoc při obnově vašeho zdraví a následné udržení dobré kondice těla. Přijďte k nám i na trochu toho relaxu a odpočinku od uspěchaného životního stylu.


Vždyť co je příjemnějšího než strávit nějaký čas vleže v klidném prostředí a nechat někoho jiného ať se postará o naše blaho?

Klientův tělesný i psychický stav hodnotíme z několika úhlů pohledu. Terapie je stanovena naprosto individuálně a masér pan Bárta využívá znalostí mnoha masérských stylů, tak aby využil ty nejúčinnější techniky vedoucí k nejrychlejší nápravě obtíží. Nabízíme poradenství v oblasti rehabilitačních cviků, používání olejů a bylinných prostředků pro podporu regenerace pohybového aparátu. Cílem je dosažení úlevy od problémů, se kterými k nám přicházíte co možná nerychlejší a nejpříjemnější cestou.

Naší snahou je vytvořit pro klienta příjemnou a srdečnou atmosféru, aby regenerace a relaxace proběhla nejen na těle ale i na duchu. Nabízíme masáže, lymfatickou drenáž manuální i přístrojovou, reflexní terapii, kineziotaping , baňkování a konzultace k životnímu stylu.

Profesionalita, odbornost a citlivý lidský přístup je pro nás důležitým aspektem ve všem, co a jak děláme.

Pomáháme vám tak, abyste si dokázali pomoci sami. Aktivně vás zapojujeme do řešení.

Poskytujeme poradenství v oblasti zachování dobré kondice pohybového aparátu a konzultace  v oblasti osobního rozvoje a motivačního poradenství orientovaného na práci s náročnými emočními zážitky a hraničními existenčními zkušenostmi (traumatreatment ).

TRAUMATREATMENT je péčí o zdraví ve smyslu §2636 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v pozdějším znění.

Odborným garantem je Ing. Luboš Bárta – držitel certifikátů mnoha masérských metod a absolventem výcviku Traumatreatment , mající několikaleté zkušenosti s masážemi v zahraničí.


  • Profesionalita, odbornost a citlivý lidský přístup je pro nás důležitým aspektem ve všem, co a jak děláme.
  • Pomáháme vám tak, abyste si dokázali pomoci sami. Aktivně vás zapojujeme do řešení.
  • Poskytujeme poradenství v oblasti zachování zdraví pohybového aparátu a zdravého životního stylu.
  • Odborným garantem je Ing. Luboš Bárta – držitel certifikátů mnoha masérských metod, mající několikaleté zkušenosti s masážemi v zahraničí.Masáže

veškeré procedury, které nabízímeDozvědět se více

Ceník

kompletní ceníkDozvědět se více

Kontakt

kontaktní formulářDozvědět se více