Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kontakt

Provozovna:

U Černé věže 19
České Budějovice

Pro objednání volejte :

po-čt  7:30 - 8:00 hod

hojivedoteky@email.cz
tel: +420 777 700 950

pracovní doba :

Po - Čt
8:00 - 12:00; 13:00 - 17:00


Hojivé doteky


Masážní salón Hojivé doteky


Masážní salón Hojivé doteky vám nabízí pomoc při obnově vašeho zdraví a následné udržení dobré kondice těla. Přijďte k nám i na trochu toho relaxu a odpočinku od uspěchaného životního stylu.


Vždyť co je příjemnějšího než strávit nějaký čas vleže v klidném prostředí a nechat někoho jiného ať se postará o naše blaho?

Klientův tělesný i psychický stav hodnotíme z několika úhlů pohledu. Terapie je stanovena naprosto individuálně a masér pan Bárta využívá znalostí mnoha masérských stylů, tak aby využil ty nejúčinnější techniky vedoucí k nejrychlejší nápravě obtíží. Nabízíme poradenství v oblasti rehabilitačních cviků na podporu regenerace pohybového aparátu. Cílem je dosažení úlevy od problémů, se kterými k nám přicházíte co možná nerychlejší a nejpříjemnější cestou.

Naší snahou je vytvořit pro klienta příjemnou a srdečnou atmosféru, aby regenerace a relaxace proběhla nejen na těle ale i na duchu. Nabízíme masáže, lymfatickou drenáž manuální i přístrojovou, reflexní terapii, kineziotaping , baňkování a konzultace k životnímu stylu.

Poskytujeme poradenství v oblasti zachování dobré kondice pohybového aparátu a konzultace  v oblasti osobního rozvoje a motivačního poradenství orientovaného na práci s náročnými emočními zážitky a hraničními existenčními zkušenostmi (traumatreatment ).

TRAUMATREATMENT je péčí o zdraví ve smyslu §2636 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v pozdějším znění.

Profesionalita, odbornost a citlivý lidský přístup je pro nás důležitým aspektem ve všem, co a jak děláme.

Pomáháme vám tak, abyste si dokázali pomoci sami. Aktivně vás zapojujeme do řešení.

Odborným garantem je Ing. Luboš Bárta – držitel certifikátů mnoha masérských metod a absolvent výcviku Traumatreatment na úrovni Master.