Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Kontakt

Provozovna:

U Černé věže 19
České Budějovice

Pro objednání volejte :

po-čt  7:30 - 8:00 hod

hojivedoteky@email.cz
tel: +420 777 700 950

pracovní doba :

Po - Čt
8:00 - 12:00; 13:00 - 17:00


Hojivé doteky


Lymfatická drenáž


Lymfatická drenáž představuje jemnou masážní techniku, účelně používanou pro podporu či znovu obnovení činnosti lymfatického systému.


Lymfatický systém je transportní soustavou přenášející odpadní látky vlastními cévními cestami, které slouží především k tomu, že zbavují a čistí lidský organismus od odpadních látek. Činí tak tekutinou zvanou lymfa, která obsahuje zplodiny, nepotřebné bílkoviny, viry, bakterie a nádorové buňky, které musí organismus vyloučit, aby nezatěžovaly jeho obranný systém a ten mohl fungovat správně.

Lymfatická drenáž přispívá k obraně organismu, posílení imunity, ale i odstraňování celulitidy a k relaxaci. Proto je považována za jednu z nejúčinnějších prevencí proti většině chorob. Spočívá v jemné masáži všech klíčových bodů mízního systému, tím je zabráněno hromadění odpadních látek a organismus se lépe čistí. Používá se také jako prevence křečových žil, ale zásadní využití má v medicíně při regeneraci pooperačních ran a rehabilitaci, kdy účinně odstraňuje otoky a utišuje bolest.

Lymfatická drenáž se může provádět i za pomocí přístrojů. My vám nabízíme nejen manuální lymfodrenáž ale také terapii přístrojem LYMPHASTIM BTL-6000 (cena Medical Award 2010), který patří nejlepším ve své kategorii.

NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ INDIKACE

  • CELULITIDA
  • DETOXIKACE
  • LIPEDÉM
  • POOPERAČNÍ-POSTLIPOSUKČNÍ STAVY
  • POÚRAZOVÉ STAVY A REGENERACE